GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 16516152
nr 1651 6152
Lockurna
Majolika. Höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:04:51
Majolika